Bombulko 22.01.2023 00:28 Zobraziť v diskusii

Re: O mlieku trochu ináč

v tom kaktuse bola zrejme látka ktorú kocúr potreboval...asi telo nemalo povedomie, že si to vo svojom okolí dokáže získať iným spôsobom - no a telo ignorovalo hrozby ktoré plynú z látok, ktoré mu v kaktuse uškodia.
prečo psy žerú trávu pre ktorú nemajú uspôsobený tráviaci trakt? alebo slepačie hovná? niečo tam je čo si ich telo proste vypýta. ignorujú prípadnú škodlivosť či nechuť. tak ako to potvrdil tvoj psík - omietka - vápno - kosti. ignorácia na nejaké škodliviny. prasce žerú kamene alebo - isto by skoro každý vedel dať nejaký príklad divných chutí rôznych druhov zvierat. nevysvetliteľných bežným spôsobom.

ak si nemala chúťky tak tvoje telo malo dobré zásoby pre vytvorenie nového života. výborné pre teba.

rusofil nie som si istý či robíš dobre - dnes je každý kečup dochutený cukrom. to isté aj horčica. už dlho som nenašiel poriadnu horčicu ktorá by chutila ako tá čo som jedával ako malý chlapec. všade je cukor.
ale zrejme si nie celkom pochopil ten chtíč po jedle...ak si držal niekedy dlhšiu - min. 2 týždnovú hladovku a najlepšie viackrát krátko po sebe tak to chápať budeš. inak to v dnešnej dobe dostatku je ťažko pochopiteľné.

Táto stránka je náhľadom príspevku fóra Kriticko-spoločenský blok KSB. Viac o fóre.