Quilgen 25.07.2022 09:57 Zobraziť v diskusii

Re: exanpro.cz vs inštitúcie Českej republiky

@Jura11 povedal/-a:
Já si právě zjistil, jaká špína je ANS, Wolfová a spol.
Samozřejmě ne všichni, co s nimi přišli do kontaktu, tak věděli nebo ví, co jsou zač.

Pak se omlouvám za špatné vyznění mé krátké zprávy (v delším článku by tato úroveň byla podchycena)

Podobně jako na přelomu 19-20 století, kdy veškerá levice používala marxismus pro odůvodňování svých postojů (např. ve volbách na jaře 1917 získala marxistická levice 80% (Eseři, menševici, bolševici, anarchisti, ...)
Tak i teď budou další a další skupiny používat koncepci (resp. DVTŘ) jako "dorozumívací jazyk"

Jednou z nich u nás je ANS, které má pořad i na nějakém rádiu ... a zvou si tam občas k sobě konceptuály do diskuse. ... Nicméně se ukázala určitá "naivita" v jejich postojích, tak myslím, že tato spolupráce v tuto chvíli nemá pokračování.

ANS nese tedy pozitivní, tak i negativní tendence ... v subjektivním hodnocení záleží na co se zaměříš.


Správnější formulace měla tedy znít: "ANS se snaží o spolupráci s Exampem, jako jeden z mála subjektů v našem prostoru jeho výstupy zveřejňuje a mluví o nich. Nejsem si sice 100% jist, ale myslím že si Wagnera do toho svého pořadu také již pozvali. Ale spolupráce ze strany Wagnera s ANS je pouze ta účast.

Tj. jestliže máš špatné mínění o ANS, nemá jak toto dopadnout na Wagnera a Exampo.

Tak tady v podstatě souhlasím. Já jsem podezřívavý jedinec. (Jak se říká, "To že jsi paranoidní neznamená, že po tobě nejdou!", takže asi tak.) ANS je co je a kdo se s nimi baví, je u mě hned podezřelý, ale podezřelý neznamená vinný.
Pokud je to aktivita ze strany ANS, tak to klidně může být pokud o pošpinění, stejně jako zde zmíněný případ paní právničky Zwyrtek-Hamplové, která byla na rozhovoru u paní Bobošíkové.

Táto stránka je náhľadom príspevku fóra Kriticko-spoločenský blok KSB. Viac o fóre.