Rusofil 29.05.2022 16:44 Zobraziť v diskusii

Re: Správy z Ruska

@Ladič povedal/-a:

@Rusofil povedal/-a:

@Ladič povedal/-a:
,"

No myslím, žes Ty nepochopil mě. V rámci koncepce vládnutí dávám rovnítko mezi konzervativní biblickou společnost a současný levicový liberalismus. Co je na tom k nechápání? Chce snad Rusko pokračovat v biblickém projektu. Pokud ano, pak celý kongres byl jen plky na blbnutí ovcí.

Vážně nechápu, cos chtěl říct. Copak Mežujev řekl, že chtějí budovat společnost podle staré koncepce? Někdy přece musí začít formovat novou koncepci a rodina je základ. Tímto směrem pokračuje i Putin. Fakt nechápu tvůj postoj. Co si očekával, že na plnou hubu prohlásí, že podporuje KSB? Aby se ostatní rozutekli? KSB nemusí ani zmínit, ale pracovat v duchu KSB. Já tam posun ve správném směru vidím. Vidím to právě v této větě: "Nie však len preto, aby nahradila Západ, ale aby sa realizovala ako samostatná civilizácia. Je to niečo, o čom ruskí myslitelia - eurázijci vždy hovorili,"
To znamená, žádnou náhradu západu jen na konzervativních hodnotách. Ale jako samostatná civilizace. No a toto předpokládá automaticky i novou koncepci.

Táto stránka je náhľadom príspevku fóra Kriticko-spoločenský blok KSB. Viac o fóre.