Ladič 29.05.2022 17:29 Zobraziť v diskusii

Re: Správy z Ruska

@Rusofil povedal/-a:

@Ladič povedal/-a:

@Rusofil povedal/-a:

@Ladič povedal/-a:
,"

No myslím, žes Ty nepochopil mě. V rámci koncepce vládnutí dávám rovnítko mezi konzervativní biblickou společnost a současný levicový liberalismus. Co je na tom k nechápání? Chce snad Rusko pokračovat v biblickém projektu. Pokud ano, pak celý kongres byl jen plky na blbnutí ovcí.

Vážně nechápu, cos chtěl říct. Copak Mežujev řekl, že chtějí budovat společnost podle staré koncepce? Někdy přece musí začít formovat novou koncepci a rodina je základ. Tímto směrem pokračuje i Putin. Fakt nechápu tvůj postoj. Co si očekával, že na plnou hubu prohlásí, že podporuje KSB? Aby se ostatní rozutekli? KSB nemusí ani zmínit, ale pracovat v duchu KSB. Já tam posun ve správném směru vidím.

Chtěl jsem tím říci to, co jsem řekl. Je to tak polopatické, že již za tím další myšlenku nehledej. Jestli se budeš snažit něco ze mě ještě vyždímat, bude ze mě tatarák :D . Navíc, já přece nerozporuji co Mežujev řekl. Souhlasím s tím a jen jsem k tomu vyslovil můj pohled na věc který to zjednodušuje. Samozřejmě že je to pozitivní posun. Nějak se lidem musí ten globální problém osvětlit a proto takové kongresy mají smysl. Ale to snad nemusím dokazovat a obhajovat. To je přeci jasné.

Táto stránka je náhľadom príspevku fóra Kriticko-spoločenský blok KSB. Viac o fóre.