Ferko 13.08.2022 08:37 Zobraziť v diskusii

Re: Donald J. Trump

@Lin povedal/-a:

@Ferko povedal/-a:
Nemohla byť aj iná varianta a to, že za Trumpa mohol byť posun (väčšie dodržiavanie dohôd) k menej bolestnému variantu riešenia

A o tom to právě je. Úplně stejné je to u nás. Vládnoucí klika se dostala k moci volebním podvodem a to jen proto, aby scénář nevyhnutelných situací byl ještě černější a tragičtější.
To už není o nějaké politice a - nedej bože - o nějaké správě země či "věcí veřejných". Jde nyní už jen o koryta a urvání všeho, co se ještě dá. U nás i v USA - je to stejné, protože jde o kliku stejného "druhu".
Ti se řídí heslem "po nás potopa", takže všechny události v realitě jsou tisíckrát horší, než by byly při řízení někým s aspoň minimálním lidským cítěním. Samozřejmě - těžší pro občany, bohužel...

Jednou z taktík globálneho zákulisia pri strácaní riadenia je vytvárať riadený chaos, vtedy sa im najlepšie operuje a riadi procesy, lebo väčšina je zatažená riešením milióna svojích problémov.

To, aby bolo jednoduchšie prevádzať manévre globálneho zákulisia v štátoch v rámci plánovanej globalizácie, tak je potrebné oslabiť štátnosť tých, ktorí dostatočne nezapadajú do plánov. Potom majú štáty milión ďalších problémov a dôvodov sa zaoberať sami sebou.

Táto stránka je náhľadom príspevku fóra Kriticko-spoločenský blok KSB. Viac o fóre.