Ladič 13.08.2022 14:35 Zobraziť v diskusii

Re: Donald J. Trump

@Ferko povedal/-a:

@Ladič povedal/-a:
Ano, ano. Ukrajinská operace úspěšně spuštěna, což by se za Trumpa nepovedlo, proto si musel Biden vyseknout jedno volební období a teď zas bude Trump. A pěkně šlápne SSA elitám na krčky. To bude šou! Teď se teprve začnou vyplňovat predikce Q-Anon.

Nemohla byť aj iná varianta a to, že za Trumpa mohol byť posun (väčšie dodržiavanie dohôd) k menej bolestnému variantu riešenia nie len Ukrajiny? Čo ak bol Biden zvolený podvodom, keď v USA je to už asi aj tradícia pri tesnejších výsledkoch?

Však ano. To si nerozporuje. To do sebe zapadá. I to, co ti pak odpověděla Lin. Já tím naznačoval, jak to také může být plán vyšší moci. Přidat střípek do skládanky. Že spuštění ukrajinské operace bylo roky předem plánované aby Rusko mohlo v příhodné chvíli tzv "šlápnout na plyn" a tím byl urychlen rozpad SSA hegemonie a pěrestrojka celé "západní sféry vlivu". A jak je to v celém průběhu propojené s SSA volbami. A SSA elity v tom hrají jen roli užitečného idiota. Jak vyprovokováním majdanu na Ukrajině, tak vlivem na zrádce v ruské politice, tak podvody ve volbách. Ohledně všech klíčových prvků tohoto procesu v podstatě tandem Putin - GP má na to tak velký vliv, že je to celé tímto tandemem řízeno.

ps:

Jednou z taktík globálneho zákulisia pri strácaní riadenia je vytvárať riadený chaos, vtedy sa im najlepšie operuje a riadi procesy, lebo väčšina je zatažená riešením milióna svojích problémov.

To, aby bolo jednoduchšie prevádzať manévre globálneho zákulisia v štátoch v rámci plánovanej globalizácie, tak je potrebné oslabiť štátnosť tých, ktorí dostatočne nezapadajú do plánov. Potom majú štáty milión ďalších problémov a dôvodov sa zaoberať sami sebou.

A toto do toho také zapadá. Vlastně máš na to velmi podobný názor jako já.

Táto stránka je náhľadom príspevku fóra Kriticko-spoločenský blok KSB. Viac o fóre.