Ferko 13.08.2022 15:15 Zobraziť v diskusii

Re: Donald J. Trump

@Ladič povedal/-a:

@Ferko povedal/-a:

@Ladič povedal/-a:
Ano, ano. Ukrajinská operace úspěšně spuštěna, což by se za Trumpa nepovedlo, proto si musel Biden vyseknout jedno volební období a teď zas bude Trump. A pěkně šlápne SSA elitám na krčky. To bude šou! Teď se teprve začnou vyplňovat predikce Q-Anon.

Nemohla byť aj iná varianta a to, že za Trumpa mohol byť posun (väčšie dodržiavanie dohôd) k menej bolestnému variantu riešenia nie len Ukrajiny? Čo ak bol Biden zvolený podvodom, keď v USA je to už asi aj tradícia pri tesnejších výsledkoch?

Však ano. To si nerozporuje. To do sebe zapadá. I to, co ti pak odpověděla Lin. Já tím naznačoval, jak to také může být plán vyšší moci. Přidat střípek do skládanky. Že spuštění ukrajinské operace bylo roky předem plánované aby Rusko mohlo v příhodné chvíli tzv "šlápnout na plyn" a tím byl urychlen rozpad SSA hegemonie a pěrestrojka celé "západní sféry vlivu". A jak je to v celém průběhu propojené s SSA volbami. A SSA elity v tom hrají jen roli užitečného idiota. Jak vyprovokováním majdanu na Ukrajině, tak vlivem na zrádce v ruské politice, tak podvody ve volbách. Ohledně všech klíčových prvků tohoto procesu v podstatě tandem Putin - GP má na to tak velký vliv, že je to celé tímto tandemem řízeno.

Podla mna neexistuje tandem Putin-GP. Rusko ide svojou cestou, ktora je stabilizacna a ma podporu Zameru. Ten "tandem", ktory sa tam moze objavit je pouzivanie miery zo strany Ruska a tiez prisposobovanie sa GP rastucemu vplyvu dobrych sil. GP vytvoril vela zlych procesov a aby sa mu to nevypomstilo, musi mohe procesy korigovat.

GP nikdy nehraje len jednou viditelnou cestou. Tak, ako sa snazi skodit dobru, tak sa snazi aj postavit "po boku" dobra.

GP su hadi, ktori ta podrazia hned, jak je prilezitost.

Táto stránka je náhľadom príspevku Kriticko-spoločenského bloku.Viac o bloku.