Ferko 13.08.2022 16:00 Zobraziť v diskusii

Re: Donald J. Trump

@Ladič povedal/-a:
@Ferko , zjevně mi nerozumíš. Napsal jsem... "Ohledně všech klíčových prvků tohoto procesu v podstatě tandem Putin - GP má na to tak velký vliv, že je to celé tímto tandemem řízeno." Z té věty zcela jasně vyplývá, že je to tandem dočasný. "ohledně tohoto procesu". V podstatě říkáš to samé co já ale vidíš v tom rozpor. Jen doplním pro lepší chápání... Vyšší mocí myslím vyšší úroveň řízení než Putin i GP. Nemusí to být hned přímo HNŘ ale třeba je tam ještě nějaký prostředník. A Putin i GP v tom také hrají jen úlohu loutek více či méně si vědomých vyšších "sil".

Slovne spojenie "tandem Putin-GP" je podla mna velmi nevhodne a vytvara podvedome obraz spojenectva v cielovej cinnosti, kde v skutocnosti ide len o viac ci menej suhru urcitych niektorych ciastkovych cielov. Putin pouziva jeden Zamer a GP pouziva iny zamer.

Ciastocna cielova podobnost, alebo spolocne ciastkove ciele a podobne slovne spojenia su z mojho pohladu odpovedajucejsie skutocnosti.

Proste neexistuje spolocny zamer Putin-GP. Porovnavanim procesov realizacie spolocnych ciastkovych cielov Putina a GP je mozne odhalit rozdielnost zamerov.

Táto stránka je náhľadom príspevku fóra Kriticko-spoločenský blok KSB. Viac o fóre.